Podróż w Głąb Siebie na Gozo 8-15.10.2020

Mam ogromny zaszczyt i niesamowitą przyjemność Zaprasić Cię na wyjątkowa podróż na wyspę Gozo!
Podróż w głąb siebie, podczas której prowadzić będą Cię Twoje zmysły, Twój oddech, Twoje ciało, Twoja intuicja oraz… woda.

Podróż, w której towarzyszyć Ci będą inne osoby takie jak Ty, tworzące wspólnie wyjątkową atmosferę pełną spokoju, otwartości i wzajemnej troski.
Kierunek podróży wskazywać będą :
ALEKSANDRA OGRODOWCZYK –
Nauczyciel hatha i vinyasa jogi na poziomie Master oraz terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Założycielka Art of Balance – przestrzeni, w której można zadbać o harmonię w ciele i w umyśle. Organizator warsztatów z jogą i dietą oraz wyjazdów jogowych w połączeniu z treningiem funkcjonalnym.
Zaraża zamiłowaniem do świadomego ruchu i odżywiania ale tez i uśmiechem i pagodą ducha.
Od 2006 na macie– początkowo ściagała skorzany kombinezon motocyklowy i siadała na macie, równoważąc stress i adrenalinę..
Od tamtej pory coraz częściej na macie, coraz mniej na motorze.
Od paru lat zafascynowana dynamicznymi formami jogi, w których najwiekszy nacisk kładzie się na połączenie oddechu z ruchem oraz jogą jako formą pracy z czakrami.
oraz
BARBARA WARWASZYNSKA- od 2008 roku wykonuje koncerty relaksacyjne z użyciem mis zwanych tybetańskimi, gongów oraz innych instrumentów, takich jak : monochord, sansula, hapi drum, dzwonki Koshi, kij deszczowy , guiro. http://radosczycia.net/

Koncerty relaksacyjne
Dźwięki mis i gongów stanowią rozchodzące się drgania dopasowane do naturalnych częstotliwości naszych komórek, które poprzez wodę, z których składają się nasze komórki – docierają do każdej z nich pobudzając między innymi naturalne procesy uzdrawiające.
Ponadto pomagają zsynchronizować ze sobą obie półkule mózgowe, pozwalają odzyskać stan równowagi, harmonii i głębokiego relaksu, poprawiają koncentrację, kojąco wpływają na układ nerwowy, wzmacniają odporność organizmu podwyższają poziom energii życiowej i radości w każdej komórce ciała.

Chcemy Cię zabrać w podróż, która pomoże Ci dotrzeć w głąb siebie, za pomocą oddechu, ruchu oraz wody będziemy wchodzić głębiej, we własnym tempie przyglądać się sobie na poziomie ciała, emocji umysłu. Bardziej niż umysłowi damy się prowadzić ciału i intuicji, czuć i integrować wszystkie elementy siebie, budować zaufanie do samej siebie i przejmować odpowiedzialność za proces warsztatowy i życie. Woda pozwoli uwolnić się na chwilę od wiążącej nas z ziemią grawitacji, pozwoli puścić to, co niepotrzebnie trzyma nas i ogranicza i poczuć nieważkość, swobodę, uwolnienie.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 16 . NIE ZWLEKAJ Z DECYZJA!

Cena: 692e (możliwość płatności w ratach)

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAPISÓW

Zasady rezerwacji
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na diamondconnection8@gmail.com do wyczerpania miejsc. Abyśmy mogły potwierdzić Twój udział w warsztacie niezbędna jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 250e w przeciągu 7 dni od zgłoszenia. Resztę kwoty możesz przelać od razu podczas rezerwacji.

Zasady anulowania udziału w warsztacie
W przypadku rezygnacji do 30.09.2020 włącznie pobieramy jedynie wysokość zadatku, czyli (niezależnie od wielkości kwoty jaką wpłaciłaś do momentu rezygnacji). W przypadku rezygnacji zgłoszonej po 30.09.2020 pobieramy 100% ceny warsztatu. Istnieje możliwość przekazania swojego miejsca w warsztacie innej osobie (która nie zgłosiła wcześniej chęci udziału).

Odwołanie warsztatu przez nas
Jeżeli do 1,09,.2020 nie zbierze się minimalna grupa osób niezbędnych do realizacji warsztatu lub po tej dacie z przyczyn losowych nie będziemy mogły poprowadzić warsztatu (np. choroba którejś z prowadzących) pozostawiamy sobie możliwość odwołania go. W takim wypadku otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych pieniędzy, włącznie z zadatkiem, jednak nie będziemy w stanie zwrócić Ci kosztów biletów lotniczych i innych kosztów podróży. Jeżeli tylko będzie to możliwe postaramy się wyznaczyć nowy termin warsztatu.

Nie możemy też zagwarantować zwrotu kwoty wpłaconej na warsztat w mało prawdopodobnych przypadkach katastrofy naturalnej, wojny czy innych sytuacjach będących poza naszą kontrolą. Aby uniknąć ryzyka utraty pieniędzy, sugerujemy wykupienie ubezpieczenia.

1. Pierwsza wpłata rezerwacyjna- ZADATEK 250e po podjeciu decyzji
2. Druga wpłata : 200e
3. Trzecia wpłata : 242e

Zakwaterowanie w Villi na Gozo w pokojach 2 os , Dobry Start na Cały Dzień – bezglutenowe
ciepłe sniadania przygotowywane wg diety 5 przemian .
wieczorne pozywne zupy

Bogaty program zajęć
– wycieczki : Gozo, Malta i Comino (wliczone w cenę)
-transfer z lotniska i na lotnisko
– możliwość nurkowania za dodatkową opłatą

Bilet lotniczy kupowany we własnym zakresie
Dodatkowe ubezpieczenie kupowane we włsnym zakresie .

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAM PO WIECEJ INFORMACJI POD NUMERAMI TEL. Aleksandra : 0048512352288
LIDIA 00353851408479 e-mail : diamondconnection8@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *