Joga w Gruzji – zwiedzanie i relaks

 

” Gruzja jest jak kobieta , zawsze piękna- wystarczy tylko na nią spojrzeć, potem upić się totalnie tym widokiem i już nie trzeżwieć . Są tu gory i morza i rozległe zielone winnice , jeziora i pustynie …” Tak zaczyna się ksążka Katarzyny Pakosińskiej ” SAMARADISO ” do której przeczytania Cię gorąco zachęcam .
Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię na wakacje z warsztatami jogi, które pozwalają połączyć klasyczne zwiedzanie z prawdziwie głębokim odpoczynkiem. Aby stosować staroindyjskie techniki ruchowo-oddechowe, oczywiście nie trzeba jechać na koniec świata, ale jeżeli marzy ci się dalsza podróż za granicę, najlepszym wyborem będzie joga w Gruzji. Dlaczego? Otóż perła Kaukazu słynie z kilku rzeczy: przepięknych krajobrazów, ciekawych zabytków, gościnności i tempa życia całkiem innego niż nasze.
Niektórzy odwiedzają Gruzję przede wszystkim po to, by się wyciszyć, zregenerować siły, odzyskać wewnętrzny spokój z dala od zgiełku i chaosu. Panująca tu atmosfera sprawi, że w mig zapomnisz o pracy, stresie i codziennych sprawach. W towarzystwie serdecznych, przyjaznych Gruzinów nabierzesz dystansu wobec piętrzących się problemów, uwolnisz się od napięć i zaczniesz patrzeć na życie z optymizmem. Zajęcia jogi pozwolą ci natomiast poprawić kondycję oraz zachować równowagę ciała i umysłu.
Jak Gruzja z jogą może wyglądać w praktyce? Ot, choćby tak: wstaniesz o poranku i udasz się na pobliską łąkę. Odetchniesz pełną piersią, ciesząc się świeżym powietrzem, ciszą i poczuciem absolutnej wolności na łonie natury. Dołączysz do kameralnej grupki i niespiesznie zaczniesz ćwiczyć jogę – pod okiem Aleksandry Ogrodowczyk instruktorki z prawdziwą pasją , która odpowiednio dostosowuje zakres i intensywność zajęć do kondycji uczestników. Rozluźnisz się i poczujesz spokój, patrząc na majestatyczne góry i zielone wąwozy. Każdego dnia, o wschodzie lub zachodzie słońca, przysiądziesz na łące, zatopisz dłonie w soczyście zielonej trawie i zasłuchasz się w cichy szum pobliskiego wodospadu. Będąc tak blisko przyrody, z łatwością ukoisz emocje, odprężysz ciało i zyskasz nową, pozytywną energię. W takim stanie ducha również zwiedzanie gruzińskich zabytków i pałaszowanie lokalnych przysmaków będą ci sprawiać o wiele więcej radości!
Spróbuj i przeżyj wakacje, o jakich od dawna marzysz!
Plan Wyjazdu :
Dzień 1/ 27.05.2023 Przylot do Tbilisi – udabno
Pierwszy dzień naszej przygody zaczynamy od spotkania na lotnisku w Tbilisi. Zaraz po odbiorze bagażu oraz zakupie kart telefonicznych, kierujemy się w stronę regionu kacheti do stepu, Oasis Club w Udabno. Nocleg w formie cottage z widokiem na pełne kolorów zależnych od pór roku, malownicze stepy. Czas wolny na odpoczynek, popołudniowa wycieczka jeepem po stepie (w przypadku wycieczki jeepami), ten dzień można podziwiać z pięknymi widokami i zachodem słońca. (Chętni mogą wypożyczyć konie i wybrać się na przejażdżkę konną po stepie na zachód z przewodnikiem – dodatkowa opłata) Nocleg w oasis klub. (-,-K)
Dzień 2/ 28.05.2023 Udabno-Signagi-Tbilisi
Śniadanie. Przejazd do regionu Kakheti, ojczyzny wina i esencji gościnności. Najpierw odwiedzimy winiarnię, posłuchamy historii wina i wszystkiego o starych tradycjach produkcji wina w Gruzji. Degustacja gruzińskiego wina i czaczy. Warsztaty kulinarne – robienie pierogów gruzińskich (chinkali). Następnie wyruszymy do miasta-twierdzy Sighnaghi, które na przełomie wieków zachowało swój oryginalny styl z tradycyjnymi balkonami, unikalnymi murami obronnymi, wieżami i brukowanymi uliczkami. Sighnaghi jest również znane jako “miasto miłości”. Czas wolny na Lunch/kawę.
po zwiedzaniu udamy się bezpośrednio do Tbilisi. Kolacja po drodze w restauracji lub w Tbilisi. Nocleg. (Ś,-K)
Dzień 3/ 29.05.2023 Tbilisi-Mccheta
Śniadanie. Zwiedzanie stolicy Gruzji. Wycieczkę rozpoczniemy od świątyni i mostu Metekhi. Wjedziemy kolejką gondolową na twierdzę Narikala, skąd rozpościera się widok na stolicę i zejdziemy pieszo do dzielnicy łaźni siarkowych. Następnie zobaczymy synagogę, kawiarniane uliczki Chardin, Majdan Gorgasali, katedrę Syoni (gdzie znajduje się relikwia świętej Nino ipiękne freski), awangardową wieżę zegarową i bazylikę Anchiskhati, najstarszą cerkiew miasta.
Czas wolny na Lunch.
Następnie zwiedzimy dawną stolicę Iberii Kaukaskiej, Mtskhetę, z jej najważniejszym zabytkiem, katedrą Svetitskhoveli (XI w., UNESCO). W katedrze pochowana jest tunika Jezusa oraz wybitni władcy Gruzji, na ścianach z kolei widnieją unikalne freski. Sama świątynia owiana jest wieloma wspaniałymi legendami. Odwiedzimy monastyr Jvari (UNESCO) – jedno z arcydzieł architektury sakralnej z VI w. Ze wzgórza rozpościera się pocztówkowy widok. Powrót do Tbilisi. Kolacja w restauracji i nocleg. (Ś,-K)
Dzień 4/ 30.05.2023 Tbilisi-Kazbegi
Śniadanie. Tego dnia wybieramy się do Kazbegi. Przejedziemy słynną Gruzińską Drogą Wojenną do Gergeti z widokiem na monastyr (na wysokości 2170 m n.p.m.). W planach mamy również zwiedzanie twierdzy Ananuri, źródeł mineralnych, przełęczy krzyżowej a na koniec wybierzemy się na taras widokowy w Gudauri, skąd rozpościera się jeden z piękniejszych widoków w Gruzji. Zakwaterowanie, kolacja i nocleg w pansionacie.
Dzień 5/ 31.05.2023 Kazbegi-Juta
Po śniadaniu pojedziemy do wsi Juta. Malownicze miejsce odseparowane od świata. Naszą destynacją będzie niewielkie górskie jezioro u stóp Masywu Chaukhi. Nocleg w hotelu Piąty sezon hotelu z niesamowitym widokiem na Gory chaukhi. (Uwaga: aby dotrzeć do hotelu piątego sezonu potrzebujemy 20 mint trekkingu z wioski Juta) (Ś,-K)
Dzień 6/ 1.06.2023 Juta
Dzień wolny na odpoczynek w hotelu Fifth season.
Polecane trekkingi startujące z Juty:
• wycieczka piesza do Jezioro Czauchi (3Km)
• Przełęcz Czauchi (7km)
Fifth Season Hotel – połozony jest nieco wyżej i posiada niewątpliwie najpiękniejszy widok na masyw Chaukhi. Hotel oferuje piękne pokoje z przeszkloną ścianą widokową. (Ś,-K)
Dzień 7/ 02.06.2023 Juta – Tbilisi
Po śniadaniu. Wyjazd w kierunku Tbilisi. Przyjazd do Tbilisi. Pożegnalna kolacja. Krótki Nocleg i transfer. (Ś,-K)
(Po drodze rafting, opcjonalnie)
Dzień 8/ 03.06.2023 transfer na lotnisko- wylot
Transfer na lotnisko, odprawa. Wylot do Warszawy.
W programie codzienne zajęcia jogi oraz dodatkowe treckingi dla chetnych .
W podróz jogową zabierze nas :
ALEKSANDRA OGRODOWCZYK – nauczyciel hatha i vinyasa jogi na poziomie Master oraz terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Założycielka Art of Balance – przestrzeni, w której można zadbać o harmonię w ciele i w umyśle. Organizator warsztatów z jogą i dietą oraz wyjazdów jogowych w połączeniu z treningiem funkcjonalnym lub jazdą konną.
Zaraża zamiłowaniem do świadomego ruchu i odżywiania ale tez i uśmiechem i pagodą ducha.
▶️ SZCZEGÓŁY WARSZTATÓW
✅ Koszt to 1.290 euro – To najlepiej zainwestowane pieniądze we własny rozwój!
Możliwa jest płatność w ratach. Wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 290 euro (I rata).
Cena zawiera:
● Opiekę doświadczonego polskojęzycznego przewodnika;
● Transport po całej trasie: Wygodny Sprinter z klimatizacją
Zakwaterowanie:
3 noce w Tbilisi;
1 noc w Udabno;
1 noc w Kazbegi;
2 noce Juta;
Wyżywienie HB;
Śniadanie (6)
6 x w hotelu
Kolacja (7)
3 x w lokalnej restauracji (lampka wina/osoba)
4 x w hotelu
● Bilety wstępu do obiektów wymienionych w programie: Kolejka linowa w Tbilisi
● Degustacja wina i Warsztaty kulinarne (robienia Chinkali)
● Wyjazd 4×4 – w dwie strony do świątyni Gergeti i usługi jeepi do juty – pierwszego i ostatniego dnia. (W przypadku wycieczki minibusem)
Cena nie zawiera:
● Biletów lotniczych;
● Ubiezpieczenia;
● Opłat bankowych
● Dodatkowych aktywności nie objętych w programie;
● Dodatkowych alkoholów podczas posiłków;
Hotels:
Tbilisi: Hotel Graphica lub podobnყ kategorii
Juta: Hotel Fifth season
Udabno: Oasis club
Kazbegi: Hotel Kazbegi 1963
▶️ KONTAKT DLA ZAINTERESOWANYCH
✅ Lidia
tel.: +353851408479
mail: diamondconnection8@gmail.com
✅ Aleksandra
tel.: +48 512352288
mail: aleksandra@art-of-balance.pl

Lanzarote – warsztaty jogi i tańca

Znacie to hasło? Nowy rok – nowa ja/nowy ja? 🎉
Okej, można potraktować je jako zwykły hit marketingowy. Można jednak zrobić z niego użytek i przeżyć coś wspaniałego 🔥. Co? Zapraszamy na niesamowity wyjazd, specjalnie. Dzięki jodze i tańcu na przepięknej Wyspie Kanaryjskiej odkryjecie siebie na nowo! Nie możecie zrobić sobie lepszego prezentu z okazji Nowego Roku 🎉.
▶️ WARSZTAT JOGI I TAŃCA NA MAGICZNEJ WYSPIE
Połączenie sensualnego tańca i duchowej jogi pomoże Ci odkryć siebie na nowo ❤️. Przede wszystkim obudzisz w sobie to co najlepsze, przemyślisz wiele spraw i spojrzysz na nie z dystansu. Zwolnisz i poznasz zupełnie inne życie 😁. A to wszystko w niesamowicie malowniczym otoczeniu.
✅ Zobacz nasz ostatni wyjazd na Teneryfę. Zaufaj nam – zapragniesz się tam przenieść ⬇️⬇️⬇️
https://www.youtube.com/watch?v=3l5pzcF5BzQ
✅ Wyjazd zarówno dla początkujących i tych bardziej zaawansowanych.
▶️ NIESAMOWITE MIEJSCE
✅ Wyspa Lanzarote wchodzi w skład Archipelagu Wysp Kanaryjskich w Hiszpanii. To miejsce absolutnie wyjątkowe pod każdym względem. Natura jest tu wszechobecna, zachwyca, sprzyja kontemplacji, daje ukojenie oczom i duszy.
✅ Lanzarote to jedno z bardzo niewielu miejsc w Europie chronione przed komercyjną turystyką. To pozwala jej zachować niezwykłe piękno i niczym niezakłócony spokój. Nie każdy ma szansę je poznać!
✅ Cała wyspa ma absolutnie niepowtarzalny klimat. Tylko tutaj zobaczycie wyjątkowy, księżycowy krajobraz; niezwykle piękne i tajemnicze wulkany oraz spokojny ocean.
✅ Wiele osób zakochuje się w tej hipnotyzującej krainie i już zawsze nosi w sercach niezapomniane widoki i i magiczną atmosferę.
▶️ PRZEWODNICY PO DUCHOWEJ PODRÓŻY
⭐️ ALEKSANDRA OGRODOWCZYK – nauczyciel hatha i vinyasa jogi na poziomie Master oraz terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Założycielka Art of Balance – przestrzeni, w której można zadbać o harmonię w ciele i w umyśle. Organizator warsztatów z jogą i dietą oraz wyjazdów jogowych w połączeniu z treningiem funkcjonalnym lub jazdą konną.
❇️Zaraża zamiłowaniem do świadomego ruchu i odżywiania ale tez i uśmiechem i pagodą ducha.
⭐️ANNA KOWALSKA – tancerka z krwi i kości. Sportowy taniec towarzyski trenuje od 5 roku życia, uzyskała klasę taneczną S (w tańcach standardowych i latynoamerykańskich). Zwyciężczyni wielu grand prix polski oraz setek prestiżowych turniejów tańca na całym świecie. Ania przez całe życie zgłębiała wiedzę z zakresu salsy, bachaty, kizomby, tańca towarzyskiego, jazzu-u, tańca brzucha, tańca współczesnego, break dance, zumby, samby brazylijskiej, tango argentino, zouk i marengue. Ponadto od lat zaraża swoją pasją do tańca, popularyzując go oraz ucząc i tworząc niezapomniane choreografie. Posiada ministerialną legitymację instruktora tańca sportowego oraz legitymację instruktora rekreacji ruchowej, a także sędzią skrutinerem PTT. Jest prezenterem i wykładowcą na konwencjach i szkoleniach, podczas licznych festiwali tanecznych asystowała najlepszym światowym tancerzom.
❇️ Przekonaj się sam: https://youtube.com/watch?v=KIVCYYUhB9g&feature=share
▶️ SZCZEGÓŁY WARSZTATÓW
✅ Koszt to 1.115 euro – To najlepiej zainwestowane pieniądze we własny rozwój!
Możliwa jest płatność w ratach. Wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 260 euro (I rata).
✅ W cenę wliczony jest:
a) pobyt od 13 marca do 20 marca 2023 roku,
b) zakwaterowanie w przepięknym hotelu Tropical Island wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami w formie bufetu – wiele różnorodnych dań,
c) codziennie zajęcia jogi, sesje odechowe oraz medytacyjne,
d) codziennie zajęcia taneczne
e) całodniowe wyprawy – zwiedzanie wyspy wraz z niespodziankami 🙂
✅ Cena nie zawiera przelotu oraz ubezpieczenia .
Istnieje również możliwość wcześniejszego przybycia na wyspę lub wydłużenia pobytu po wcześniejszym ustaleniu i rezerwacji.
▶️ KONTAKT DLA ZAINTERESOWANYCH
✅ Lidia
tel.: +353851408479
mail: diamondconnection8@gmail.com
✅ Aleksandra
tel.: +48 512352288
mail: aleksandra@art-of-balance.pl

Posmakuj życia na Sycylii- jedz, kochaj, baw się i joguj

Posmakuj świata – obierz kierunek Sycylia ! Największa włoska wyspa, skąpana w morzu Tyrreńskim i Jońskim. Żadnych wypucowanych zabytków, słoneczne plaże i niesamowita kuchnia. Podróż na wyspę słońca z krajobrazową różnorodnością i bogactwem kulturowym pamiątek jest jednym z miejsc, które trzeba zobaczyć i odznaczyć na naszej mapie podróży !
Tutaj poczujesz się jak w domu, a nawet lepiej ! W tym miejscu relacje międzyludzkie to rzecz święta, tutaj każdy potrafi zatrzymać samochód po środku drogi tylko po to aby pozdrowić swojego przyjaciela. Sycylia to przemili ludzie, bardzo pomocni i zakochani w swojej ziemi.
Tutaj słońca jest w nadmiarze ! Wakacje dla tutejszych mieszkańców trwają praktycznie cały rok. ⛱⛱
Wyjątkowe krajobrazy, intensywne zapachy i unikalne smaki – nimi obdarowuje nas bogactwo natury tej krainy. Dojrzewające w słońcu owoce i warzywa, stanowią podstawę sycylijskiej kuchni – królowej diety śródziemnomorskiej.
Wyjątkowa oliwa z oliwek, soczyste czerwone pomarańcze, słodkie winogrona, pomidory Pachino Canicattí i kapary Pantelleria to tylko część specjalności tej ziemi. Często jednak gdy pomyślimy o Sycylii od razu w naszej głowie pojawia się myśl o wszędobylskiej mafii… a przed oczami ukazuje nam się scena niczym z filmu poświęconego mafii. Jednak spokojnie, mężczyźni w czarnych garniturach oraz ciemnych okularach z pewnością nie ukarzą się naszym oczom…tego typu sytuacje nie będą miały tutaj miejsca. 😛
Sycylia to największa wyspa na Morzu Śródziemnym
Sycylia podzielona jest na 9 prowincji – Palermo, Katania, Mesyna, Syrakuzy, Trapani, Ragusa, Caltanissetta, Agrigento i Enna.
To tutaj znajdziemy najwyższy, aktywny wulkan w całej Europie
Sycylijczycy czują się Sycylijczykami NIE Włochami ! Co o tym świadczy? Spróbujcie spytać Sycylijczyka: ,, Skąd jesteś ?” Na 99,9% odpowie wam ,, Sono Siciliano ! ” – czyli jestem Sycylijczykiem !
Sycylijczyk jest człowiekiem temperamentu
Życie na Sycylii toczy się mimo tego wolniej. Sycylijczyk ma na wszystko czas. Nie planuje, nie zna kalendarza, nie zwraca uwagi na godzinę.
Pod względem gospodarczym Sycylia jest jednym z najbiedniejszych regionów we Włoszech.
W języku włoskim nie znajdziemy liter:
K, Y, W, X i J.
Według starego przesądu jeżeli jest trzech palaczy, najmłodszy z nich przyniesie reszcie pecha.
Nieodłącznym elementem wszystkich rozmów jest gestykulacja.
Tutaj każda wioska i miasto ma swojego patrona.
siesta – jest i obowiązuje. W godzinach południowych zrobienie zakupów będzie niemożliwe tak samo jak zjedzenie posiłku w restauracji (chyba, że wyjątkowo się gdzieś uda). Tyczy się to także zabytków.

Joga on-line – każdy poniedziałek i czwartek o 19.00

Uwaga!!!!!! Chwilowo anulowane zajęcia!
Zapraszam cyklicznie w każdy poniedziałek i czwartek na zajęcia jogi on-line dla każdego, na każdym poziomie zaawansowania.
Dokładam wszelkich starań aby pomimo ekranu, który nas dzieli dobrze tłumaczyć i udzielać jak najwięcej słownych korekt.
Uczestnicząc w zajęciach jogi:
👉 wzmocnisz swoje ciało wzmacniając siłę i elastyczność mięśni
👉 poprawisz ruchomość stawów
👉 zaczniesz kształtować nawyk prawidłowej postawy
👉 zadbasz o utrzymanie pojemności życiowej płuc
👉 poprawisz funkcjonowanie układu nerwowego
👉 wyciszysz umysł
👉 wzmocnisz układ odpornościowy
Jeśli chcesz się ZAPISAĆ na zajęcia napisz do mnie lub zadzwoń a ja prześlę Ci link do platformy zoom.us i kod dostępu.
CENA jednorazowych zajęć online to 15zł. Pozostawiam jednak duży margines dla tych dla których ta cena jest zbyt wysoka. Czas koronawirusa dał się we znaki wielu ludziom i nie chciałabym aby kwestia materialna wpłynęła na możliwość uczestnictwa w moich zajęciach. Jeśli więc na ten moment 15zł to zbyt duży wydatek, proszę wpłać 2 lub 5zł lub przysłowiową złotówkę tak by zachować równowagę w wymianie energii między nami:)))
Poniżej podaje numer konta:
94249000050000450061999437
Art of Balance w tytule Joga online + data lub na PayPal adres aleksandra@art-of-balance.pl
Jogę on-line możesz praktykować wszędzie bez względu na to gdzie jesteś. Jedyne czego potrzebujesz to:
👉 dostęp do internetu,
👉 mata lub ręcznik
👉 zaplanowany czas tylko dla siebie w poniedziałek i czwartek 19:00-20:15
Zapraszam!
Aleksandra Ogrodowczyk
tel. 512-352-288

 

Podróż w Głąb Siebie na Gozo 8-15.10.2020

Mam ogromny zaszczyt i niesamowitą przyjemność Zaprasić Cię na wyjątkowa podróż na wyspę Gozo!
Podróż w głąb siebie, podczas której prowadzić będą Cię Twoje zmysły, Twój oddech, Twoje ciało, Twoja intuicja oraz… woda.

Podróż, w której towarzyszyć Ci będą inne osoby takie jak Ty, tworzące wspólnie wyjątkową atmosferę pełną spokoju, otwartości i wzajemnej troski.
Kierunek podróży wskazywać będą :
ALEKSANDRA OGRODOWCZYK –
Nauczyciel hatha i vinyasa jogi na poziomie Master oraz terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Założycielka Art of Balance – przestrzeni, w której można zadbać o harmonię w ciele i w umyśle. Organizator warsztatów z jogą i dietą oraz wyjazdów jogowych w połączeniu z treningiem funkcjonalnym.
Zaraża zamiłowaniem do świadomego ruchu i odżywiania ale tez i uśmiechem i pagodą ducha.
Od 2006 na macie– początkowo ściagała skorzany kombinezon motocyklowy i siadała na macie, równoważąc stress i adrenalinę..
Od tamtej pory coraz częściej na macie, coraz mniej na motorze.
Od paru lat zafascynowana dynamicznymi formami jogi, w których najwiekszy nacisk kładzie się na połączenie oddechu z ruchem oraz jogą jako formą pracy z czakrami.
oraz
BARBARA WARWASZYNSKA- od 2008 roku wykonuje koncerty relaksacyjne z użyciem mis zwanych tybetańskimi, gongów oraz innych instrumentów, takich jak : monochord, sansula, hapi drum, dzwonki Koshi, kij deszczowy , guiro. http://radosczycia.net/

Koncerty relaksacyjne
Dźwięki mis i gongów stanowią rozchodzące się drgania dopasowane do naturalnych częstotliwości naszych komórek, które poprzez wodę, z których składają się nasze komórki – docierają do każdej z nich pobudzając między innymi naturalne procesy uzdrawiające.
Ponadto pomagają zsynchronizować ze sobą obie półkule mózgowe, pozwalają odzyskać stan równowagi, harmonii i głębokiego relaksu, poprawiają koncentrację, kojąco wpływają na układ nerwowy, wzmacniają odporność organizmu podwyższają poziom energii życiowej i radości w każdej komórce ciała.

Chcemy Cię zabrać w podróż, która pomoże Ci dotrzeć w głąb siebie, za pomocą oddechu, ruchu oraz wody będziemy wchodzić głębiej, we własnym tempie przyglądać się sobie na poziomie ciała, emocji umysłu. Bardziej niż umysłowi damy się prowadzić ciału i intuicji, czuć i integrować wszystkie elementy siebie, budować zaufanie do samej siebie i przejmować odpowiedzialność za proces warsztatowy i życie. Woda pozwoli uwolnić się na chwilę od wiążącej nas z ziemią grawitacji, pozwoli puścić to, co niepotrzebnie trzyma nas i ogranicza i poczuć nieważkość, swobodę, uwolnienie.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 16 . NIE ZWLEKAJ Z DECYZJA!

Cena: 692e (możliwość płatności w ratach)

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAPISÓW

Zasady rezerwacji
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na diamondconnection8@gmail.com do wyczerpania miejsc. Abyśmy mogły potwierdzić Twój udział w warsztacie niezbędna jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 250e w przeciągu 7 dni od zgłoszenia. Resztę kwoty możesz przelać od razu podczas rezerwacji.

Zasady anulowania udziału w warsztacie
W przypadku rezygnacji do 30.09.2020 włącznie pobieramy jedynie wysokość zadatku, czyli (niezależnie od wielkości kwoty jaką wpłaciłaś do momentu rezygnacji). W przypadku rezygnacji zgłoszonej po 30.09.2020 pobieramy 100% ceny warsztatu. Istnieje możliwość przekazania swojego miejsca w warsztacie innej osobie (która nie zgłosiła wcześniej chęci udziału).

Odwołanie warsztatu przez nas
Jeżeli do 1,09,.2020 nie zbierze się minimalna grupa osób niezbędnych do realizacji warsztatu lub po tej dacie z przyczyn losowych nie będziemy mogły poprowadzić warsztatu (np. choroba którejś z prowadzących) pozostawiamy sobie możliwość odwołania go. W takim wypadku otrzymasz zwrot wszystkich wpłaconych pieniędzy, włącznie z zadatkiem, jednak nie będziemy w stanie zwrócić Ci kosztów biletów lotniczych i innych kosztów podróży. Jeżeli tylko będzie to możliwe postaramy się wyznaczyć nowy termin warsztatu.

Nie możemy też zagwarantować zwrotu kwoty wpłaconej na warsztat w mało prawdopodobnych przypadkach katastrofy naturalnej, wojny czy innych sytuacjach będących poza naszą kontrolą. Aby uniknąć ryzyka utraty pieniędzy, sugerujemy wykupienie ubezpieczenia.

1. Pierwsza wpłata rezerwacyjna- ZADATEK 250e po podjeciu decyzji
2. Druga wpłata : 200e
3. Trzecia wpłata : 242e

Zakwaterowanie w Villi na Gozo w pokojach 2 os , Dobry Start na Cały Dzień – bezglutenowe
ciepłe sniadania przygotowywane wg diety 5 przemian .
wieczorne pozywne zupy

Bogaty program zajęć
– wycieczki : Gozo, Malta i Comino (wliczone w cenę)
-transfer z lotniska i na lotnisko
– możliwość nurkowania za dodatkową opłatą

Bilet lotniczy kupowany we własnym zakresie
Dodatkowe ubezpieczenie kupowane we włsnym zakresie .

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAM PO WIECEJ INFORMACJI POD NUMERAMI TEL. Aleksandra : 0048512352288
LIDIA 00353851408479 e-mail : diamondconnection8@gmail.com

Bliżej Siebie – Dopieszczanie Ciała i Ducha! 29.10-05.11.2019

Zapraszamy serdecznie na jesienny relaks z yogą i dzwiękiem na słonecznej Lanzarote. Kąpiel w dzwiękach mis i gongów z Nepalu i Tybetu. Masaz dzwiękiem .

Wyjazd przewidziany jest dla osób początkujących i zaawansowanych . Jeśli ktoś się waha to jest to idealne miejsce i czas do tego aby zacząć przygodę z yogą.

Mieszkamy w przepięknym ośrodku Costa Mar położonym przy plaży Los Pocillos. Przestronne luksusowe apartamenty posiadają własny aneks kuchenny i osobne wejścia. Costa mar posiada duży basen, wygodne lobby oraz całodobową obsługę hotelową. Śniadania wliczone w cenę.

W cenie również wycieczki po Lanzarote gdzie odwiedzimy najpiękniejsze miejsca warte zobaczenia oraz kilka innych jeszcze atrakcji (niespodzianek). SZCZEGÓŁY JUZ W KRÓTCE !!

PROWADZĄCE:

ALEKSANDRA OGRODOWCZYK –
Nauczyciel hatha i vinyasa jogi na poziomie Master oraz terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Założycielka Art of Balance – przestrzeni, w której można zadbać o harmonię w ciele i w umyśle. Organizator warsztatów z jogą i dietą, wyjazdów jogowych w połączeniu z treningiem funkcjonalnym oraz jogi z jazdą konną.
Zaraża zamiłowaniem do świadomego ruchu i odżywiania ale tez i uśmiechem i pagodą ducha.
Od 2006 na macie– początkowo ściągała skórzany kombinezon motocyklowy i siadała na macie, równoważąc stress i adrenalinę..
Od tamtej pory coraz częściej na macie, coraz mniej na motorze.
Od paru lat zafascynowana dynamicznymi (czyli Yang) formami jogi, w których największy nacisk kładzie się na połączenie oddechu z ruchem, Yin Jogą oraz jogą jako formą pracy z czakrami.

BARBARA WARWASZYNSKA- od 2008 roku wykonuje koncerty relaksacyjne z użyciem mis zwanych tybetańskimi, gongów oraz innych instrumentów, takich jak : monochord, sansula, hapi drum, dzwonki Koshi, kij deszczowy , guiro. http://radosczycia.net/

Koncerty relaksacyjne
Dźwięki mis i gongów stanowią rozchodzące się drgania dopasowane do naturalnych częstotliwości naszych komórek, które poprzez wodę, z których składają się nasze komórki – docierają do każdej z nich pobudzając między innymi naturalne procesy uzdrawiające.
Ponadto pomagają zsynchronizować ze sobą obie półkule mózgowe, pozwalają odzyskać stan równowagi, harmonii i głębokiego relaksu, poprawiają koncentrację, kojąco wpływają na układ nerwowy, wzmacniają odporność organizmu podwyższają poziom energii życiowej i radości w każdej komórce ciała.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 17 . NIE ZWLEKAJ Z DECYZJA!

Cena:

1. Zaliczka (rezerwacja miejsca) 100e po podjeciu decyzji

2. Oplat za warsztaty tygodniowe 250e
( platnosci do konca maja 2019)

3. Oplata za zakwaterowanie w apartamentach Costa Mar puerto del Carmen
w pokojach 2 os , śniadania .
Oraz wycieczka po wyspie z przewodnikiem i inne atrakcje 290e

4. Bilet lotniczy kupowany we własnym zakresie

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAM PO WIECEJ INFORMACJI POD NUMERAMI TEL.
LIDIA +35-385-140-8479 e-mail : diamondconnection8@gmail.com
ALEKSANDRA +48-512-352-288 e-mail: aleksandra@art-of-balance.pl