Bliżej Siebie – Dopieszczanie Ciała i Ducha! 29.10-05.11.2019

Zapraszamy serdecznie na jesienny relaks z yogą i dzwiękiem na słonecznej Lanzarote. Kąpiel w dzwiękach mis i gongów z Nepalu i Tybetu. Masaz dzwiękiem .

Wyjazd przewidziany jest dla osób początkujących i zaawansowanych . Jeśli ktoś się waha to jest to idealne miejsce i czas do tego aby zacząć przygodę z yogą.

Mieszkamy w przepięknym ośrodku Costa Mar położonym przy plaży Los Pocillos. Przestronne luksusowe apartamenty posiadają własny aneks kuchenny i osobne wejścia. Costa mar posiada duży basen, wygodne lobby oraz całodobową obsługę hotelową. Śniadania wliczone w cenę.

W cenie również wycieczki po Lanzarote gdzie odwiedzimy najpiękniejsze miejsca warte zobaczenia oraz kilka innych jeszcze atrakcji (niespodzianek). SZCZEGÓŁY JUZ W KRÓTCE !!

PROWADZĄCE:

ALEKSANDRA OGRODOWCZYK –
Nauczyciel hatha i vinyasa jogi na poziomie Master oraz terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Założycielka Art of Balance – przestrzeni, w której można zadbać o harmonię w ciele i w umyśle. Organizator warsztatów z jogą i dietą, wyjazdów jogowych w połączeniu z treningiem funkcjonalnym oraz jogi z jazdą konną.
Zaraża zamiłowaniem do świadomego ruchu i odżywiania ale tez i uśmiechem i pagodą ducha.
Od 2006 na macie– początkowo ściągała skórzany kombinezon motocyklowy i siadała na macie, równoważąc stress i adrenalinę..
Od tamtej pory coraz częściej na macie, coraz mniej na motorze.
Od paru lat zafascynowana dynamicznymi (czyli Yang) formami jogi, w których największy nacisk kładzie się na połączenie oddechu z ruchem, Yin Jogą oraz jogą jako formą pracy z czakrami.

BARBARA WARWASZYNSKA- od 2008 roku wykonuje koncerty relaksacyjne z użyciem mis zwanych tybetańskimi, gongów oraz innych instrumentów, takich jak : monochord, sansula, hapi drum, dzwonki Koshi, kij deszczowy , guiro. http://radosczycia.net/

Koncerty relaksacyjne
Dźwięki mis i gongów stanowią rozchodzące się drgania dopasowane do naturalnych częstotliwości naszych komórek, które poprzez wodę, z których składają się nasze komórki – docierają do każdej z nich pobudzając między innymi naturalne procesy uzdrawiające.
Ponadto pomagają zsynchronizować ze sobą obie półkule mózgowe, pozwalają odzyskać stan równowagi, harmonii i głębokiego relaksu, poprawiają koncentrację, kojąco wpływają na układ nerwowy, wzmacniają odporność organizmu podwyższają poziom energii życiowej i radości w każdej komórce ciała.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 17 . NIE ZWLEKAJ Z DECYZJA!

Cena:

1. Zaliczka (rezerwacja miejsca) 100e po podjeciu decyzji

2. Oplat za warsztaty tygodniowe 250e
( platnosci do konca maja 2019)

3. Oplata za zakwaterowanie w apartamentach Costa Mar puerto del Carmen
w pokojach 2 os , śniadania .
Oraz wycieczka po wyspie z przewodnikiem i inne atrakcje 290e

4. Bilet lotniczy kupowany we własnym zakresie

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAM PO WIECEJ INFORMACJI POD NUMERAMI TEL.
LIDIA +35-385-140-8479 e-mail : diamondconnection8@gmail.com
ALEKSANDRA +48-512-352-288 e-mail: aleksandra@art-of-balance.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *