Bliżej siebie- Dopieszczanie Ciała i Ducha! Puerto del Carmen 14 Nov 2018

Zapraszamy Serdeczniena na jesieny relaks z yogą i dzwiękiem na słonecznej Lanzarote. Kąpiel w dzwiekach mis i gongów z Nepalu i Tybetu. Masaz dzwiekiem .

Wyjazd przewidziany jest dla osób początkujących i zaawansowanych . Jesli ktos sie waha to jest to idealne miejsce i czas do tego aby zacząć przygodę z yogą.

Mieszkamy w przepięknym ośrodku Costa Mar położonym przy plazy Los Pocillos. Przestronne luksusowe apartamenty posiadają własny aneks kuchenny i osobne wejscia. Costa mar posiada duży basen, wygodne lobby oraz całodobową obsługę hotelową. Śniadania wliczone w cene.

W cenie również całodniowa wycieczka po Lanzarotte gdzie odwiedzimy najpiekniejsze miejsca warte zobaczenia oraz kilka innych jeszcze atrakcji (niespodzianek).

PROWADZĄCE:

ALEKSANDRA OGRODOWCZYK –
Nauczyciel hatha i vinyasa jogi na poziomie Master oraz terapeuta Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Założycielka Art of Balance – przestrzeni, w której można zadbać o harmonię w ciele i w umyśle. Organizator warsztatów z jogą i dietą oraz wyjazdów jogowych w połączeniu z treningiem funkcjonalnym.
Zaraża zamiłowaniem do świadomego ruchu i odżywiania ale tez i uśmiechem i pagodą ducha.
Od 2006 na macie– początkowo ściagała skorzany kombinezon motocyklowy i siadała na macie, równoważąc stress i adrenalinę..
Od tamtej pory coraz częściej na macie, coraz mniej na motorze.
Od paru lat zafascynowana dynamicznymi formami jogi, w których najwiekszy nacisk kładzie się na połączenie oddechu z ruchem oraz jogą jako formą pracy z czakrami.

BARBARA WARWASZYNSKA- od 2008 roku wykonuje koncerty relaksacyjne z użyciem mis zwanych tybetańskimi, gongów oraz innych instrumentów, takich jak : monochord, sansula, hapi drum, dzwonki Koshi, kij deszczowy , guiro. http://radosczycia.net/

Koncerty relaksacyjne
Dźwięki mis i gongów stanowią rozchodzące się drgania dopasowane do naturalnych częstotliwości naszych komórek, które poprzez wodę, z których składają się nasze komórki – docierają do każdej z nich pobudzając między innymi naturalne procesy uzdrawiające.
Ponadto pomagają zsynchronizować ze sobą obie półkule mózgowe, pozwalają odzyskać stan równowagi, harmonii i głębokiego relaksu, poprawiają koncentrację, kojąco wpływają na układ nerwowy, wzmacniają odporność organizmu podwyższają poziom energii życiowej i radości w każdej komórce ciała.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA DO 17 . NIE ZWLEKAJ Z DECYZJA!

Cena:
1. Zaliczka (rezerwacja miejsca) 100e po podjeciu decyzji
2. Oplat za warsztaty tygodniowe 250e
( platnosci do konca wrzesnia 2018)
3. Oplata za zakwaterowanie w apartamentach Costa Mar puerto del Carmen
w pokojach 2 os , sniadania .
Oraz wycieczka po wyspie z przewodnikiem i inne atrakcje 290e
4. Bilet lotniczy kupowany we własnym zakresie

OSOBY ZAINTERESOWANE ZAPRASZAM PO WIECEJ INFORMACJI POD NUMERAMI TEL.
LIDIA 00353851408479 lidoczia76@gmail.com lub ALEKSANDRA +48512352288 aleksandra@art-of-balance.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *